Modne kolory ubrań na lato 2022 – to warto wiedzieć

Projektanci w swoich kolekcjach przygotowanych na lato 2022 sięgali po intensywne kolorowe barwy. Na szczególną uwagę zasługuje fiolet, który pojawiał się w różnych odcieniach. W niektórych stylizacjach można było zauważyć barwy rodem z lat 80.

Jakie kolory są modne w sezonie letnim 2022?

W wielu stylizacjach można było dostrzec również niemalże wszystkie elementy garderoby w charakterystycznym ceglanym kolorze. Pomarańcz jest niezwykle modną barwą w tym sezonie.

W stylizacjach pojawiają się również odcienie mandarynkowe, w kolorze soczystego mango, czy papai. Często ta intensywna barwa stanowiła dodatek np.:. W postaci eleganckich, butów, ale zdarzało się, że grała ona również główną rolę w stylizacji w formie sukienki lub stroju kąpielowego. Wśród intensywnych barw nie sposób nie wymienić koloru gumy balonowej, który oznacza intensywny róż. Projektanci wykorzystywali do przeróżnych elementów garderoby, lecz barwa ta prezentowała się szczególnie efektownie w przypadku sukienek. Innym odcieniem różu chętnie wykorzystywanym w stylizacjach był zmysłowy kolor innuendo. Z kolei w przypadku żółci najmodniejszy okazał się jasny pastelowy odcień określany, jako popcorn oraz intensywny żonkilowy kolor. Z drugiej strony niektórzy projektanci postawili na stylizacje w nieskazitelnej bieli. Szczególnie często pojawiały się garnitury, żakiety oraz koszule w tej barwie. Warto również zwrócić uwagę na to, w jakich barwach występowała biżuteria.

W tym sezonie projektanci postawili na kreatywność i odrobinę szaleństwa. Biżuteria przybiera ciekawe formy i jest kolorowa. Z kolei w stylizacjach w nieco mroczniejszym stylu można było dostrzec dodatki w kolorze srebrnym.

One thought on “Modne kolory ubrań na lato 2022 – to warto wiedzieć

Dodaj komentarz