2 niezawodne sposoby na to, żeby efekownie wyglądać w crop topie

Trend na skracanie elementów garderoby jest w tym sezonie bardzo wyraźny. Na pokazach mody królują mini spódniczki, biodrówki, a także crop topy. Już nie tylko, tak jak dawniej, w formie prostego t-shirtu – obecnie możemy zaobserwować w sklepach różnego rodzaju braletki, bluzki czy bardzo wycięte crop topy.

Z czym zestawić ten element garderoby, żeby świetnie się prezentować?

Wszystko dla komfortu – uwzględnienie figury

Ruch body positive robi bardzo dużo dobrego; czujemy się w swoich ciałach coraz lepiej, a zwracanie uwagi na utarte schematy w kontekście kobiecej sylwetki przynosi wielu z nas ulgę i samoakceptację.

Z drugiej strony, jest to całkowicie normalne, że w niektórych, szczególnie tych bardziej wyciętych ubraniach, nie czujemy się swobodnie. W takim przypadku doskonałym pomysłem będzie łączenie crop topów z dołami o wysokim stanie. Obojętnie, czy będą to spodnie, czy spódnica, proporcje zostaną zachowane, a stylizacja będzie wyglądała klasycznie.

A może inne ciekawe trendy tego sezonu?

Jeśli już zdążyłaś poeksperymentować z crop topem i potrzebujesz świeżości w outfitach z nim w roli głównej, warto zwrócić uwagę na inne ubrania, których na ulicach jest w ostatnich miesiącach pełno. Bardziej oryginalny efekt osiągniesz, kiedy połączysz crop top z kolarkami i rozpiętą koszulą. Będziesz mogła wtedy poczuć, że moda uliczna i trendy obowiązujące wśród młodszych pokoleń nie są Ci obce. Koszula powinna być o dość luźnym kroju, ponieważ warto tutaj zagrać kontrastami – dopasowany top i kolarki mogą stworzyć bardzo sportową stylizację.

Oczywiście wszystko zależy od Ciebie; jeśli czujesz się w tym stylu dobrze, warto przy nim pozostać. Natomiast jeżeli chcesz dodać zestawowi trochę nonszalanckiej elegancji, koszula będzie jak znalazł.